Krzysztof Matuszewski

O mnie

O mnie


  • ponad 24 lata w branży transportowej.
  • 14 lat doświadczenia jako biegły sądowy wpisany na listę w Sądzie Okręgowym w Warszawie i Warszawa-Praga z zakresu ekonomiki transportu drogowego.
  • ekspert w Polskim Instytucie Transportu Drogowego (PITD) - pitd.org.pl
  • partner w Towarzystwie Ekonomistów Polskich (TEP) - tep.org.pl.
  • Osobistość Rzeczypospolitej Polskiej 2023 - publikacja - www.britishpedia.com/pl - grupa zawodowa Business and Economics.

Swoje ponad 24 letnie doświadczenie zawodowe zdobywam współpracując m.in: w wielu firmach transportowych, w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce (ZMPD), na salach sądowych, a także uczestnicząc na wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach transportowych. Przez ponad 10 lat pełniłem również funkcję w Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego w Genewie (IRU) jako Przewodniczący Komisji Ekonomicznej ds. transportu drogowego (CAE) oraz przez ponad 18 lat byłem członkiem Komisji ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego (CSR). Współpracuję również z MI - Ministerstwo Infrastruktury, ITS - Instytut Transportu Samochodowego, GITD - Główny Inspektorat Transportu Drogowego, GDDKiA - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, PBD - Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Na co dzień doradzam firmom w prowadzeniu działalności transportowej, a także zajmuje się ekonomiką transportu drogowego - m.in. poprzez analizę rynku transportowego oraz kosztów w firmie przewozowej. Przeprowadzam sądowe i pozasądowe audyty mocowania i pakowania ładunków na naczepach. Posiadam tytuł magistra ds. ekonomiki transportu i spedycji międzynarodowej. Rozmawiam w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz greckim. Interesuję się ekonomią i rynkiem, GPW, literaturą i pływaniem.Jakość

Profesjonalizm

Lata doświadczenia

W Twoim interesie
parallax background

Potrzebna ekspertyza lub opinia?